| eddie593 a întrebat:

Buna seara.
Ce telefon imi recomandati sa aleg? Urmeaza sa cumpar un Samsung Galaxy S4 mini sau un HTC One mini.
Ce mai doresc sa stiu e daca poate rula GPS'ul offline pe ele.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

De acum cu noul google maps poti descarca hartile pentru vedere offline. La sistem de operare, tot android au si se misca bine amandoua. Acum, de tine depinde ceea ce vrei Samsung sau HTC. Poti alege dupa desing pentru ca ambele se misca bine in OS. Eu, personal, as alege un HTC one pe visiniu happy. Arata super fain. Bafta!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pe ambele gasesti harti offline foarte usor.
Cat despre telefon... e decizia ta.