| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara. Cum pot afla când am creat un cont Gmail?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca apesi pe home la browser iti apare scris in dreapta, sus, Gmail. Apesi pe el si vezi ce-ti cere. Daca reusesti sa intri cu numele si parola puse inseamna ca ai o adresa de Gmail.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Nu-l mai am din păcate.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa-ti alta! Nu te costa nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Dar ideea este că am cumpărat nişte aplicații cu acel cont.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai incercat ce am scris la primul raspuns?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei poti sa-mi dai in privat un numar de telefon si te ajut. Nu te speria! Sunt un om in varsta si nu am sa te sun pentru altceva decat pentru a te ajuta.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Ideea este că am şters contul, fără să realizez că o să-mi resetez telefonul. Acum nu mai am acces la el, deoarece îmi cere luna şi anul de la crearea contului. Mai am un cont pe care l-am făcut în perioada aia, dar nu ştiu unde aş putea să găsesc acest detaliu.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau! Asta e! Eu imi scriu site-urile, adresa de e-mail si parola la fiecare, in cloud. In felul asta nu am surprize neplacute. Nu mai ai ce face!

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

A! Apropo! Daca mai ai un cont si nu l-ai sters ala se gaseste cum am spus mai sus. Se pare ca nu citesti ce am scris sau nu intelegi!

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Eu nu am nevoie de contul celălalt, aveam nevoie de cel pe care l-am şters fiindcă aveam aplicațiile alea. Acum trebuie să le cumpăr din nou şi mă oftic. Voiam să ştiu dacă pot să aflu la cel activ data exactă, aşa mă ajutam şi puteam să-mi recuperez contul şters. O seară plăcută vă doresc.

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Te ulti la ultimul email pe care l-ai primit. Ca atunci cand iti faci un cont de gmail iti trimit un email sa iti puna ca contul a fost creat. si te uiti sa vezi la ce data l-ai primit