| linariewa a întrebat:

Cum pot afla daca cineva este online pe Facebook pe chat dar nu am persoana in lista de prieteni?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este ca nu poti sa o vezi deloc, logic, pentru ca nu este in lista ta de prieteni.
Din pacate, nu ai cum controla pe nimeni in acest caz.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Oh wow, ce intrebare urmeaza dupa,,, Cum postez poze pe contul altei persoane pe Instagram fara sa ii stiu parola"?
Normal ca nu poti daca nu te are la prieteni/nu sunteti in vreun grup comun. Se numeste intimitate, nu ti-ar convenii daca oricine ar putea afla orice, sa vada tot ce faci pe site-urile sociale, nu?