| pinkybarbiedoll a întrebat:

Daca ma conectez de pe telefon la internet prin router-ul wireless de acasa, mai platesc celor de la Orange pentru faptul ca folosesc internetul(mentionez ca sunt la Orange). Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Functia Wi-Fi a telefonului tau este independenta de cartela ta Orange. Poti sa scoti cartela din telefon si tot vei putea folosi internetul prin Wi-Fi-ul telefonului, daca te conectezi la o retea Wi-Fi. Esti tarifat doar pentru utilizarea serviciilor Orange. Daca internetul prin router-ul din locuinta ta nu este oferit de catre Orange, nu esti tarifat de catre noi.

Cu prietenie,
Orange Helper

| zahy a răspuns:

Normal ca nu mai platesti dar trebuie sa fi atent sa nu fi conectat si pe netu de la Orange. Dezactiveaza netu gsm orang. Si conecteaza reteaua wifi. Merge mult mai bine cu netu de acasa si platesti aceiasi bani nimic mai mult

| ZombieCreep a răspuns:

Opreste din setari traficul de internet si gata.