| thewolf1222 a întrebat:

Bună seara. De cateva zile am observat ca orice postez pe profilul meu de Facebook toti prietenii mei nu vad în noutati si postarea mea, adica pe cronolgia lor nu le apare deloc ce postez, însa vad postarea mea doar daca întra pe profilul meu.
M-am uitat la setari si sunt cum au fost la inceput, nu am schimbat nimic. Ba mai mult m-am uitat cred ca de 20 de ori sa verific, problema eu zic ca ar fi alta. Detin un Parc de masini si postez foarte des pe grupuri odata la 2 zile, acum cateva zile mi-a fost blocat accesul la a mai posta pana in data de 1 februarie 2020 (am primit mesaj de la Facebook) va multumesc din suflet daca cineva a mai patit asta si cumva a rezolvat mi-ar fi de folos.

6 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Ti-au dat unfollow iar acum fac pe nevinovatii laughing

| edit28 a răspuns:

Poate ca acei prieteni ti-au dat unfollow.

| thewolf1222 explică (pentru edit28):

Nu ma afecteaza ca nu adun like-uri. Nu intelege-ti gresit dețin un Park Auto in Germania si in ziua de astazi cu internetul si mai ales Facebook ul se face reclama, iar prieteni mei de pe Facebook nu pot sa mai vada ofertele mele. Pana la urma am descoperit si intr-adevar, din cauza ca sunt blocat in a mai posta pe grupuri postari sau comentari sunt blocat si pe cronologia mea!

| thewolf1222 explică (pentru edit28):

Este vorba de toate persoanele din lista de prieteni. 3000 mai exact toti nu vad

| epurasu a răspuns (pentru thewolf1222):

Posibil ca tu exagerezi cu postarile adica postezi foarte multe zilnic si Facebook te-a blocat sau prietenii te-au pus pe restrictionat ca nu vor sa vada zilnic aceleasi postari asta poate fi.