| User257 a întrebat:

Bună seara de ce actualizările din Huawei Appgallery durează foarte mult și publicarea de jocuri și aplicații și actualizările de software va evolua sau nu Huawei ca înainte să devină locul nr 1 sau măcar să devină ca Apple Și Google să aibă mai multe aplicații și jocuri disponibile și Harmonyos o să întreacă Android sau Ios.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate la tine dureaza mult. La mine nu.

| RoxanaElena007 a răspuns:

In viitorul apropriat e foarte probabil sa isi revina la locul in care era pana acum 3-4 ani in top cu Harmony os cum a fost cu android sau cel putin eu una sper/ma gandesc asa... Ma refer ca mai dureaza actualizarile aplicatiilor in unele cazuri si din cauza ca inca nu toate aplicatiile au suport 100% stabil pe sistemul asta de operare, dar poti actualiza si instala si prin fisiere apk, de asemenea se simte putin lipsa serviciilor google dar eu una folosesc