| DAS a întrebat:

Buna seara.De ce mi s-a facut imaginea pe monitor verde? Am curatat de praf unitatea pe interior si dupa ce l-am pornit era imaginea verde.Se poate sa fi miscat placa video? Multumesc.

8 răspunsuri:
| Gabi1335 a răspuns:

Da de la placa video cerd ca ai atins-o nu trebuia sa o stergi tu de praf

| Doddel a răspuns:

Da, alta explicatie nu ar fi plauzibila.

| XK a răspuns:

Ai curatato cu aspiratorul ca mine?laughing

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Mai degraba cred ca e pe duca monitorul, asa am patit si eu si dupa aprox 5 zile mi s-a dus de tot, nici macar imagine verde nu mai arata laughing

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Si mielaughingcica de la boxe. on fine ii dau cateva palme la monitor si isi revine

| bfvhjcv a răspuns:

Asa patesc si eu. dar dupa maxin 2-3 minute isi revine

| smartalogu a răspuns:

Ai miscat placa video, sau mufa de la intrarea in ea.

| soby47 a răspuns:

Ti s-a dat o noanta de verde pe ecran? mie mi s-a intamplat cand pur si simplu eram pe calc, din cate am inteles problema este ori de la monitor ori cablul vga, la mine a fost problema la cablul vga, vezi miscal oleaca sau incearca cablul pe un alt pc