| bubu12234 a întrebat:

de ceva vreme ma gandesc sa trec pe IOS, dupa multi ani in care am folosit si inca folosesc Android.
As vrea sa imi iau ceva mai ieftin si mai mic, deci Iphone SE, ce parere aveti despre el? este un telefon bun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P10 e bestial, de 10 ori mai bun.
One Plus 5.

La astia e totul din sistemul de operare pe care il optimizeaza in toate felurile, sa mearga bine, dar componentele nu sunt cine stie ce...iar tu le cumperi mai multe OS-ul. (iOS).

La Android, is componente si sistem de operare pe bune, adica Android, caruia ii trebuie ceva resurse. In fine, in unele speed test-uri s-a demonstrat ca unele Android-uri merg mai repede ca iSheet-urile.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deloc. Te-ai tampit? Suntem in 2017.

| bubu12234 explică (pentru anonim_4396):

De ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bubu12234):

Android e mult mai okay decat iOS...
In plus de la iPhone 7 in jos, exclus 7-ele...sunt praf pentru 2017.

| bubu12234 explică (pentru anonim_4396):

Atunci, recomanda-mi ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru bubu12234):

In locul unui iPhone SE? Sau un alt telefon in bani aia?
Sau?

| bubu12234 explică (pentru anonim_4396):

Alt telefon in acei bani

| bubu12234 explică (pentru anonim_4396):

Merci mult de informatii happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru bubu12234):

Huawei P10 e bestial, de 10 ori mai bun.
One Plus 5.

La astia e totul din sistemul de operare pe care il optimizeaza in toate felurile, sa mearga bine, dar componentele nu sunt cine stie ce...iar tu le cumperi mai multe OS-ul. (iOS).

La Android, is componente si sistem de operare pe bune, adica Android, caruia ii trebuie ceva resurse. In fine, in unele speed test-uri s-a demonstrat ca unele Android-uri merg mai repede ca iSheet-urile.