| octav005 a întrebat:

De curand am achizitionat niste casti sphereo true wireless de la Grizzmo.

Problema este pentru cei ce ma asculta, adica cei ce ma suna. Intr-o camera fara zgomote din jur ma aud perfect cei de pe linia cealalta, in spatii deschise cum ar fi terase, zgomot de masini nu ma aud deloc si zgomotele din jurul meu se aud mai tare ca vocea mea. CARE ar fi problema cu aceste casti?

La cele cu fir nu se intampa asa ceva, chiar se reducea zgomotele de fond.

3 răspunsuri:
| Quatae12 a răspuns:

Dă-le un retur peste cap

| octav005 explică (pentru Quatae12):

Pai nu m.ai am cum, am aruncat si factura si cutia. si oricum erau luate dupa net, comanda prin curier rapid

| Quatae12 a răspuns:

Nasol