| Pool77 a întrebat:

Buna Seara! Detin un smatphone Orange Nivo. De doua zile am o problema la conexiunea wifi.Nu-mi mai gaseste wifi-ul,iar daca mi-l gaseste chiar daca am parola intodusa corect. Am incercart si cu un hard reset,si cu program pentru wifi, dar nu a mers. Daca ma poate ajuta cineva? Dau chiar si funda! happy

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa incerci in primul rand conectarea si la o alta retea Wi Fi. Daca situatia persista, va fi necesar sa mergi cu telefonul si actele acestuia intr-un Orange Shop, pentru a fi trimis in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper