| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara!
Dețin un telefon Allview P6 Plus și când am dat resetare la telefon după resetare îmi apare așa Please enter the Privacy Protection password to unlock, am dat hard reset factory reset din safe mode și nu a funcționat, cum pot rezolva această problemă ca să îmi pot accesa telefonul?

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o parola de securitate setata de catre tine. Ori iti amintesti parola, ori trimiti telefonul in service.

| DarkWoolf a răspuns:

Nu stiu ce sa zic am avut aceeasi progbem dar cu un Allview P4 life dar cineva (sau chiar tu) ai intrat in setarile de securitate si ai pus o parola de siguranta eu cand am avut aceasta problema m-am speriat tare dar am reusit sa gasesc parola care era de la 1 la 9 big grin dar daca nu-ti amintesti trebuie sa il resoftezi, este o chestie foarte simpla la care eu ma pricem big grin am reseatat multe telefoane dar astea Allview sunt cele mai usoare. Neaparat trebuie sa il resoftezi daca nu poti ghici parola (ca mine big grin )

| 28cosmin a răspuns (pentru DarkWoolf):

Cum fac și eu asta?