| Ninz a întrebat:

Dragilor, ajutati-ma va rog cu o chestie. Pe net nu gasesc deloc un ajutor. Pe windows XP, puteam sa fac in asa fel in cat ce auzeam eu in casti sa se auda si la ceilalti. Acum pe windows 7, nu stiu sa fac chestia asta. Deci cum as putea sa fac ca ceilalti sa auda ceea ce aud eu in castii pe windows 7? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=iU5sy_f17mk
ASta e varianta mai urata, daca nu ai driverele. Dar cauta driverele ca sa fie ok.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa faci asta, doar vezi in control panel la sound si ajusteaza setarile.
Si mai usor e daca ai instala driverele la placa de sunet, interfata de acolo e super easy.

| Ninz explică (pentru sltlp):

As vrea un raspuns mai concret, mai detaliat. Pentru ca nu ma pricep unde sa intru.

| Ninz explică (pentru sltlp):

Super. Multumesc!

| sltlp a răspuns (pentru Ninz):

Https://www.youtube.com/watch?v=iU5sy_f17mk
ASta e varianta mai urata, daca nu ai driverele. Dar cauta driverele ca sa fie ok.