| VladCristian19 a întrebat:

Bună seara!
Eram pe Youtube, pe televizor, iar când m-am decis sa ies de pe YT și sa revin la programe, am observat ca televizorul nu reda nicio imagine însă se aude.Primul lucru pe care l-am făcut a fost sa întru pe alt program, însă exact același lucru, se aude dar nu se vede.Am dat o căutare de programe, unde programele digitale au fost găsite, însă aceeași problema.Se aud, dar nu se vad.Canalele analogice se vad și se aud, la ce digitale este problema.Tin sa menționez ca YT ul funcționează. Aveti vreo idee?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Reseteaza-ti televizorul!
Scoate-l din priza pentru 1 minut, dupa care porneste-l din nou.
Daca nici atunci nu merge, atunci trebuie apelat la service-ul fabricii (probabil necesita resoftare).