| Turquoiise a întrebat:

Exista programe de inregistrat (vocea), care elimina zgomotele de pe fundal? Astfel incat sa se auda clar doar vocea ta. Pentru PC sau android.

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Scoaterea zgomotului de pe un fisier audio este foarte simplu.Vezi aici un videotutorial despre eliminarea zgomotului de fundal e una din cele mai bune metode. Bafta http://www.amatorpc.ml/......ari-audio/

| Jipa95 a răspuns:

Nu poti elimina zgomotul de pe fundal, daca tu vorbesti la microfonul laptopului. Ce ti-as putea recomanda sunt niste casti cu microfon integrat ( de preferat cele de gaming ).

Bft!