| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara!
Întrebare mea este:
Cum și cu ce aplicație pot bloca persoanele neautorizate să îmi răspundă la telefon?
Adică când mă sună cineva să nu pot răspunde sau respinge apelul fără ca să știu modelul sau pinul pus în respectiva aplicație, eu care știu modelul sau pinul o să îl pot debloca pentru a răspunde sau respinge apeluri însă alte persoane care nu îmi știe modelul sau pinul să nu îl poată debloca.
La această chestie se referă întrebarea mea pentru cei care nu știu la ce se referă întrebarea mea pusă.

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

1 răspuns:
| VladutAnghel a răspuns:

Orice aplicatie pentru securitate iti ofera posibilitatea de a iti bloca ecranul la apeluri telefonice: 360 security de exemplu. Bafta!