| 28cosmin a întrebat:

Bună seara!

Întrebarea mea este care este cel mai bun antivirus gratuit cât și cu plată (licență) pentru telefon și pe care mi-l recomandați ca să îl instalez?
Eu dețin un Samsung Galaxy J5.

Cel mai bun răspuns va primi fundă! happy

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Gratis avast
Cu plata bitdefender

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu prea are rost. Virusii pentru android sunt rari si nu prea poti sa il virusezi daca nu l-ai rootat sau nu instalezi aplicatii din alte surse decat Google Play. Daca instalezi orice antivirus o sa vezi ca o sa incetineasca telefonul si o sa tina mai putin bateria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender. Iti zic ca eu nu am gasit un antivirus mai bun.

| KlibrDM a răspuns:

Desi e inutil pe un telefon, Avast.winking