| Vasile_Ghiață_1983 a întrebat:

Buna seara lume,am o intrebare, orugaminte si nevoie de ajutor foarte mult de la voi sau cei care se pricep mai bine ca si mine ca nu mai stiu ce sa fac si sunt f disperat ca nu reusesc sa recuperez contul fiului meu de gmail, deci am avut aplicatia familly link instalata si am vrut so dezactivez ca ma enerva fffff tare iar mi-a cerut sa sterg contul copilului din aplicatie si totodata mi s-a sters de tot si nu il mai pot accesa si nici otpiune de recuperare la cei de la google iar acum s-a intamplat de 1 ora si dupa cate am citit eu s-ar putea sa astept pana maine oare ca sa imi dea optiunea de recuperare pe adresa alternativa sau pe nr de tel? va rog mult ajutati-ma ca sunt fffffff disperat ca pe acel cont i-am cumparat la copil f mukte jocuri pe multe platforme si sunt toate cu licenta, va multumesc din inima.astept rasp

5 răspunsuri:
| Vasile_Ghiață_1983 explică (pentru Wr3nch):

Ok și dupa aia ce fac că acolo.ma.lasa doar sa trimit invitație și oricum no pot accepta pentru că acel cont nu-l pot accesa deloc și când dau invitați pe acel cont cu problema este, un cerc de culoarea gri și e taiat cu o linie adică îmi arată că e șters

| Vasile_Ghiață_1983 explică (pentru Vasile_Ghiață_1983):

Daca te pricepi bine te rog ajuta-ma sa-l recuperez că îmi spune că e șters de tot dar eu nu cred că nu se poate recupera cu Nr de tel sau email alternativ, dar pe google nu îmi dă deloc aceste opțiuni dacă e va las un screenshoot că să vezi despre ce e vb

| Vasile_Ghiață_1983 explică (pentru Wr3nch):

Îți mulțumesc frumos din inima pentru tot ajutorul am reușit să mă descurc singur te recomand și îți dau nota 10 ms

| Wr3nch a răspuns (pentru Vasile_Ghiață_1983):

Ma bucur ca a mers!