| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat.Astazi ma uitam pe un site si am dat click dreapta dupa care am apasat din greseala optiunea view source si mi s-a deschis alta fereastra in care imi aparea ceva in limbaj de programare( ceva cu #html si multe altele) am vrut sa incerc si a doua oara si accesul mi-a fost restrictionat. M-am uitat pe net dar acolo foloseau diverse programe pentru a accesa view source. Este posibil sa fi fost vreun bug si sa fi accesat consola siteul-lui. Nu prea stiu multe despre crearea unui site in html. Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Inca ceva, in acea fereastra nu vei vedea toate liniile de cod care compun pagina, de exemplu filele css externe pentru stilizare nu vor aparea evident, doar referintele catre ele.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc.Ma gandeam ca am facut vreo prostie

| Arthiom a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, stai linistit happy

| Arthiom a răspuns:

LinxCont are dreptate. Daca vrei sa vezi codul sursa al paginii web atunci deschide orice pagina web/site si apasa tasta F12.

| LinxCont a răspuns:

Nu a e nici un bug. E doar vizualizarea codului paginii, nu e nimic deosebit.