| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara!
Mi-am luat astăzi un telefon nou Evolio S5.
Iar întrebarea mea este:
Am un telefon Evolio S5 și am poză de fundal pusă pe telefon, iar aș vrea să știu dacă știți o aplicație care îmi permite să pun și o imaginea de fundal de deblocare la deblocarea telefonului?
Deoarece ce acest telefon are doar să pun imagine de fundal, dar doar imagine de fundal, dar nu și imagine de fundal la deblocare.

Cel mai bun răspuns primit va primi fundă! happy

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=IFC45xOi77Q

Sunteti incredibili ba! Ai un telefon cu Android "ultracustumizabil" si cauti aplicatie pentru ca pui o imagine fundal de deblocare la deblocare ca tu ai doar poza de fundal pusa pe telefon, ai auzit de SETARI? stii sa citesti in limba roamana? IMAGINE DE FUNDAL LA DEBLOCARE==== MAI MERGETI PE LA SCOALA BA CA VA TAMPITI DE TOT!

| aalexutza35 a răspuns (pentru Celcareajuta):

Ba vrea sa schimbe poza de la deblocare ecran nu aia de la ecran principal