| stefanas a întrebat:

Bună seara! Nu îmi mai pot accesa contul de Facebook. Îmi spune ca parola nu este corecta, iar dacă încerc sa o resetez nu primesc codul. Ce pot face? Am 2 zile de când nu mai pot intra

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

sad Și mie mi-a fost dezactivat contul (nu din propria alegere sau inițiativă) sad, deci știu prin ce treci. La început doare. Apoi... îți faci altul și cu timpul îți reiei activitățile de dinainte. Eu acum am cont nou. big grin Sper că te-am încurajat cât de cât... Chiar îmi pare rău! Și eu am trecut prin asta și nu e foarte plăcut.

| stefanas explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Multumesc de încurajare! happy Toate amintirile mele de 10 ani sunt acolo sad nu as vrea să le pierd

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru stefanas):

big grin Nu poți nici descarca o copie a informațiilor de pe Facebook?winking Eu așa am făcut. happy

| stefanas explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Am încercat și asta, dar îmi spune ca nu îmi pot trimite pentru ca nu au de unde sa știe ca este contul meu real

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru stefanas):

Contul încă există, nu? happy Asta înseamnă că nimeni nu îți poate șterge pozele sau întra pe contul tău.winking Deci pozele vor rămâne acolo, le poți salva de pe un alt cont, big grin intrând pe profilul tău și salvându-le în telefon sau făcând screen la poze. Funda? big grin

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ti-ai verificat, in ultimele două zile, email-urile, respectiv SMS-urile cu care te logai? Vezi, poate că ți-au trimis mesaj. Dacă nu, încearcă așa:
https://ro-ro.facebook.com/help/contact/183000765122339
Vezi si http://global.drfone.biz/ro/vpn/unblock-facebook.html

| stefanas explică (pentru floresdemayo):

Multumesc! Am incercat cu buletinul, dar când vreau sa îl încarc îmi cere să mă conectez la Facebook sad