| Stefan33Pavel a întrebat:

Buna seara,pe laptop cand il am la încărcat spune că nu am baterie, apare de asta si nu mai tine acumulatorul asa de bine, daca il rezetez mai am problema asta?

7 răspunsuri:
| RalucaRalu2 a răspuns:

Poti încerca. Să nu fie vreo problema la baterie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoti bateria din laptop si il folosesti numai in priza

| Stefan33Pavel explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar dacă rezetez laptop, mai am problema asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stefan33Pavel):

Nu te apuca sa il resetezi, laptopul nu are nimic, bateria este defecta trebuie sa cumperi una nouă exact acelasi model, iar cit il folosesti in casa nu i ti trebuie baterie merge la priza cu incarcatorul lui, scoate i bateria si il folosesti la priza

| Stefan33Pavel explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si cam cat costa o baterie?

| sierra1 a răspuns:

Din ce spui tu, bateria e "gata", un reset nu rezolvă nimic, doar o baterie nouă

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stefan33Pavel):

Te uiti pe google bagi modelul care este scris pe eticheta bateriei, si vezi pretul si unde o gasesti. Poate costa si 200 lei sau mai mult, depinde de model.