| Xenoverse a întrebat:

Buna seara, pentru ce-i care au un laptop marca HP model 15-g011sq, vi s-a intamplat vreodata sa se blocheze si daca da raspundeti-mi cum ati rezolvat problema dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact despre ce blocari este vorba, ti se supraincarca procesorul sau ce? Iti mananca un anumit procesor resurse peste limita?

| Xenoverse explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu de la ce poate fii, dar cel mai probabil este hdd-ul de vina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenoverse):

Daca tu consideri ca hdd-ul este, schimba-l daca ai optiunea. Dar poti sa-l duci frumos intr-un service pentru diagnosticare! Te costa in jur de 100-150~ ron cu tot cu instalarea windowsului.