| gingergirl1 a întrebat:

Stie cineva cum sa-i distribui cuiva o fotografie de-a mea, pe facebook? Funda... love struck

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

Simplu, click pe fotografia da si ai optiune dedesubt acolo la user, Imi Place si Distribuie, sau Like Share. Dai Share si asta e. Daca vrei cuiva expres, Dai Tag in descriere.

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Da. Urci poza pe Facebook. Mergi la poza, cauti distribuire (e la optiuni, sau se vede), si dai: distribuire pe profilul lui "... " unde am pus "..." scrii numele persoanei, si dai accept.

| Romania2014 a răspuns:

O pui pe Facebook, apoi apesi pe Distribuie big grin

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

O postezi si toti o vad nu poti sa distribui, incearca prin yahoo
\