| ș53fan a întrebat:

Bună seara! Știe cineva cumva cum pot și dacă pot lua legătura on line cu Vodafone? Am un cont de myvodafone la care am uitat parola și aș dori să vb cu ei poate se poate rezolva! Mulțumesc

6 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pai acolo, unde vrei sa intri in cont, nu ai )ca peste tot) "mi-am uitat parola"? Bifezi si iti trimit resetarea prin mail.
Nu cred ca iti vor spune ei parola, pentru ca asa poate pretinde oricine ca esti "tu" si sa ceara acces la cont.

| ș53fan explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Păi și ce email trebuie să bag? Cel actual adică cel pe care îl am configurat acum sau cel pe care este făcut contul respectiv?,

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru ș53fan):

Cel pe care ai facut contul, evident. Altfel aplicatia spune ca nu existi.

| ș53fan explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Si daca nu il mai stiu... Exista vreo metoda sa il aflu?

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru ș53fan):

Nu.

| Nicolescu_Mircea_1998 a răspuns:

Poti suna la relatii cu clientii ( numarul este *222) si te vor ajuta ei, sau te poti duce la un magazin Vodafone si ceri ajutorul unui angajat.