| Victor66 a întrebat:

Buna seara toti pentru unu,am o problema cu google chrome,dupa un anumit timp, mi-se blocheaza, si cand dau task manager imi apare Google crash handler, si nu mai pot sa intru in google decat daca dau din Task manager end task si il repornesc.

Ce as putea face sa, scap de aceasta eroare, problema

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Uite nu stiu sigur care poate fi cauza(am mai intalnit probleme legate de chrome dar nu acesta)asa ca iti dau 3 optiuni:1-sa instalezi Adobe flash player(merita sa incerci).2-sa il dezinstalezi si sa il instalezi la loc.3-sa folosesti alt browser, dar cred ca asta ar fi ultima varianta daca nu poti face nimic.A si inainte sa renunti la chrome daca nu merge nici una dintre incercari mai incearca sa golesti tot istoricul si toate descarcarile(asta de obicei il ''usureaza'' ca sa spun asa)apoi dai un restart la pc.Bafta!