| Th3Gh0sT a întrebat:

Buna seara TPU. Am o mica problema cu Sony Vegas Pro 10. Orice efect folosesc atat pe un video oarecare cat si pe un text isi face efectul doar pe jumatatea dreapta a ecranului. Ca sa va faceti o idee mai buna priviti aceasta imagine: http://img444.imageshack.us/img444/5140/ideea.png

3 răspunsuri:
| mudokinss a răspuns:

In mod normal as fi tentat sa te intreb cat ai platit pentru soft[e scump], ei bine...ori e din pc/laptop, ori il poti dezinstala si reinstala la loc, daca e asa de cand l-ai instalat in mod sigur ai un bug[rau] si vei fi nevoit sa downloadezi altu...[sorry]

| Th3Gh0sT explică (pentru mudokinss):

Problema e de cand l-am instalat... am toate variantele de Sony vegas folosite des (8, 9,10) dar intalnesc problema doar la 10. L-am downloadat din diferite surse si tot aceeasi problema...

| Th3Gh0sT explică:

P.s: AM REZOLVAT PROBLEMA. Era din setarile programului