| TanyaTania334 a întrebat:

Buna seara, TPU! Am si eu o intrebare..atunci cand iti stergi contul de Instagram si dupa revii la el, iti poti pastra urmaritorii, pozele si numele de utilizator?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pierzi tot

| TanyaTania334 explică (pentru aditimus):

Si celorlalti utilizatori le apar conversatiile cu mine si numele de utilizator?

| Celcestietot a răspuns (pentru TanyaTania334):

Nu ar trebui.

| aditimus a răspuns (pentru TanyaTania334):

Nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este o diferenta intre stergere si dezactivare. Daca stergi contul, se duce tot. Nu poti sa mai revii la el. Doar daca il dezactivezi poti.

Citez: "Când îți ștergi contul, profilul tău, fotografiile, clipurile video, comentariile, aprecierile și urmăritorii se vor șterge definitiv. Dacă dorești doar să faci o pauză, poți în schimb să-ți dezactivezi temporar contul.".

https://www.facebook.com/help/instagram/370452623149242

Zi faina in continuare!

| Gabriela8766 a răspuns (pentru DoarBogdan):

O întrebare. Poti sa îți dezactivezi contul de câte ori vrei sau o singura data?

| Michaeel a răspuns:

Numai dacă îl dezactivezi. Dacă îl ștergi definitiv nu vei mai putea sa te reconectezi si toate datele despre acel cont vor fi șterse. Daca îl dezactivezi vei putea în orice clipa sa te conectezi la loc și îți vei păstra următorii, postările etc