| diesel94 a întrebat:

Buna seara TPU!
Am un sistem format din
placa de baza asrock n68-s
placa video 9500GT DDR2-1GB-128 Biti-Pixel Shaders 4.0
procesor AMD sempron le-1250 2, 2 ghz
2GB DDR2
si am instalat fifa 2011 imi porneste apare imaginea aceea cu EA Apoi se negreste tot ecranul si se aude doar sunetul in rest nu mai face nimic.de ce?

2 răspunsuri:
| Hayat a răspuns:

Foarte simplu, instaleaza programul java il gasesti pe www.java.com il instalez si apoi intri pe site-ul http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ cauti FIFA 11 si Can you RUN it? si o sa vezi ce iti lipseste sau e un bag de la crack pentru. ca nu a aparut inca un crack fix:D

| diesel94 explică:

Mersi mult
e din cauza procesorului