| Covery a întrebat:

Buna seara TPU! As vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu pot sa aleg intre Motorola Moto G (Prima generatie) si Sony Xperia Sp. Voi pe care mi-l recomandati? Dau FUNDA Pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca tii la aspectul "camera foto" atunci mergi pe sp. Daca nu, mergi pe moto G.

| thegreat a răspuns:

Sincer te sfatuiesc sa iti iei Motorola pentru ca este cu mult peste Sony. Nici nu se compara. Sony nu este o marca buna pentru telefoane (ci pentru alte electronice). Cumpara-ti Motorola. Sper ca ti-am fost de folos. Multa BAFTA si fa alegerea potrivita.