| Metallicaaaa a întrebat:

Buna seara, TPU!

Cum pot sa setez contrastul si luminozitatea la pc? Ca butoanele de la PC nu merg.

Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| SkyNet01 a răspuns:

Salut,poti setea toate aste din driver-ul placii video, dar trebuie sa o ai instalata

| MarutzaLove a răspuns:

Hey! Mi s-a mai intamplat asa ceva in calculator trebuie neaparat sa ai o aplicatie numita,, NVADIA control panel" Ceva de genul asta! Te duci acolo dupa accea scrie cumva,, Adjust video coloring" si nu mai stiu ce scria! Trebuie sa gasesti eu oricum iti urez Bafta!