| Ilikeit00 a întrebat:

Buna seara TPU!
De putin timp am reinstalat windows-ul la un laptop.toate bune si frumoase numai touch-ul imi face probleme! am instalat ambele drivere(de la producator) pentru ele si nimic... daca conectez un mouse extern pot misca sageata, altfel nu.am incercat sa reinstalez si HID-compliant mouse si nimic.Hardware ids la mouse este "hid\ven_syn&dev_1b7e&col01" am incercat sa descarc tot felul de drivere pentru el si nimic.mentionez ca si la instalarea windows-ului nu mi-a aparut sageata.l-am instalat doar folosindu-ma de tastatura.Si pana la reinstalare touch-ul nu-mi facea probleme. Vreo alta metoda pentru am remedia problema?
Va multumesc! funda

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Download Microsoft Touch Pack for Windows 7 da-i search pe google. Descarca si incearca.