| watchdogs18 a întrebat:

Buna seara TPU :* ieri mi-am formatat laptopul si am dat sa tin si windows-ul vechi si acum nu mai am spatiu in C:/ daca il sterg pe cel vechi imi poate afecta pe cel care l-am instalat?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din câte ai scris am înțeles că ai reinstalat Windows-ul pe partiția C:/ și mai ai un alt Windows instalat pe o alta partiție.
Dacă e așa, răspunsul este nu deoarece chiar de sunt tot Windows nu au legătură unul cu altul.Succes

| K0sti a răspuns:

Ti-a formatat TPU laptopul? Bine ca ne-ai spus, sa fim si noi atenti!

Raspunsul e Nu!

| KillaNoFilla a răspuns:

Daca te referi la windows.old atunci nu are nimic daca il stergi.

| liliacALB a răspuns:

Cum adica ai formatat laptopul dar tii si windows-ul vechi? Tu ce partitie ai formatat? C sau D? Daca ai formatat C-ul, nu aveai cum sa tii windows-ul vechi. Daca ai formatat D sau E (cum le ai tu), atunci nu are niciun efect asupra sistemului de operare. Fii mai explicit

| darrio2007 a răspuns (pentru liliacALB):

Are probleme cu scrierea si vrei sa fie si mai explicit?