| andrey663 a întrebat:

Buna seara TPU.Imi puteti spune daca aceasta tableta este buna?
Tableta ALLVIEW Speed City, 7", 8GB, Cortex A9 Dual Core 1. 5GHz, Android 4.1, alb.
As vrea sa o folosesc mai mult la jocuri si a sta pe internet.
Cel ce imi spune de ce e buna primeste o FUNDA.

1 răspuns:
| siliker a răspuns:

Salut. Am un prieten care are o asemenea tableta. El spune ca este foarte multumit de ea pentru ca se misca bine in aplicatii. Dar nici la capitolul internet nu sta rau. Paginile se incarca destul de repede.