| Heureuse a întrebat:

Bună seara TPU!
Ştiți cumva vreo aplicație de editat fotografii sau site pentru editarea fotografiilor gen fotografii profesionale ( efectul de estompare a fundalului şi ai senzatia că persoana este în față ). Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kostzy a răspuns:

Photoshop,gasesti tutoriale pe net.Este cel mai bun program dar si cel mai complicat.Dar rezultatul o sa fie intotdeauna surprinzator

4 răspunsuri:
| ?ogl? a răspuns:

Adobe Lightroom

| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Https://www.befunky.com/features/photo-editor/
E ca un fel de Photoshop online simplificat! Sper să fie bun!

| Heureuse explică (pentru noisolpXekuNemertXe):

L-am incercat, dar nu este ok. Multumesc!

| Irimia_Bianca_2000 a răspuns:

Photoshop.
Photo edit.