| MadalinGGG a întrebat:

Buna seara TPU! Un prieten care are și gsm are un iph7+ de vânzare, telefonul mai are 7 luni de Garantie și este impecabil, 10/10, îl pot schimba pe garanția Apple? Sa bag un motiv ca nu mai tine bateria, se ingalbeneste ecranu, butoanele nu merg de fiecare data și chestii de astea! Nu are nici un act la telefon, dar ma gândesc sa îl schimb pe baza garanției de pe imei!

2 răspunsuri:
| hjhj a răspuns:

E clar ca o sa il verifice si o sa te creada prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face diferite teste pe el, nu este asa usor cum crezi tu.