| nomoretears1111 a întrebat:

Buna seara, TPU! Va rog, puteti sa imi spuneti cum pot bloca apelurile primite pe un Samsung Galaxy Y Pro Young? Precizez ca sunt in reteaua Cosmote si numarul caruia vreau sa ii blochez apelurile este in aceeasi retea. Nu stiu daca au importanta detaliile acestea. Va multumesc! happy

2 răspunsuri:
| johnnyvirgil a răspuns:

Nu crezi ca era mai bine sa fii fost sincera cu mine si sa imi fii spus adevarul? Dar cum probabil pentru tine adevarul inseamna minciuna si infidelitate .....iti meriti soarta!

| nomoretears1111 explică (pentru johnnyvirgil):

Ce ai, nenea, te doare cand faci asa? laughing)))))))))