| LucianMoraru a întrebat:

Buna Seara TPU, vrea sa intreb utilizatorii de Windows 7 cei cu internet prin cablu(LAN), deci la mine imi apare dupa o saptamana cupa ce intalez windowsul la conexiune in bara semnul exclamarii in triunghiul acela galben si imi cere sa selectez conexiuna : public network, home network si worck network, mereu am folosit public network, si acum imi apare public network 2, 3,4 de fiecare data cand selectez si tot nu merge netul sad ma puteti ajuta? Va rog mult, cine se pricepe

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai home network si iti va merge, daca nu poti baga windows-ul inca o data, si dai direct home, dar nu ar trebui saai astfel de probleme, am si eu win 7 dar nu mi-a facut niciodata asa, iar cu triunghiul doar daca avea probleme de conectare la router/era cazut.