| cozmalau a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa cumpar o tastatura Gembird KB-BT-001 de pe eMAG si nu stiu daca are sau nu bluetooth pentru pc (ca sa o pot folosi la pc), stie cineva? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

La descriere îți spune ce interfață are, dacă nu găseşti unde scrie lasă-mi link-ul

| Cristi1499 a răspuns (pentru Sarcopt):

Da, pe linkul trimis aveti toate informatiile necesare, rulati in josul pagini si uitati-va la caracteristici

| Sarcopt a răspuns:

Cozmalau la link-ul lasta de tine apare un mouse şi tu parcă vroiai tastatură

| cozmalau explică (pentru Sarcopt):

Am scris daca citesti atent : Un exemplu las aici cu un kouse care se conecteaza la fel si are usb-ul acela micut. Pe mine ma intereseaza sa pot lega tastatura la pc, dar sa fac legautra imi trebuie acel mic usb, si asta ma intereseaza pe mine, daca are sau nu acel mic usb.

| Sarcopt a răspuns:

Dămi link-ul cu tastatura, am înțeles de la început la ce te referi sau o altă variantă este să cauți midelul pe you tube şi e inposibil să nu găseşti răspunsul

| cozmalau explică (pentru Sarcopt):

Am mentionat in intrebare "Gembird KB-BT-001"

| Sarcopt a răspuns:

Nu am găsit dacă are sau nu adaptor, dar vezi că o singură baterie care tine foarte putin.

| Cristi1499 a răspuns:

Http://bit.ly/1Om9MTe 100% bu Bluetooth pe negru

| cozmalau explică (pentru Cristi1499):

Poate m-am exprimat gresit,... eu stiu ca tastatura se conecteaza cu bluetooth dar ce ma intereseaza e daca are acel mic usb care se introduce in slotul usb al calculatorului. Un exemplu las aici cu un kouse care se conecteaza la fel si are usb-ul acela micut [IMG]http://i63.tinypic.com/2hhivib.jpg[/IMG]