| IamJoKeR a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Am umblat la microfon si nu il mai gaseste deloc, am impresia ca l-am dezactivat de tot. Cum pot sa il reactivez din setari? Din Panou control ca nu il mai gaseste absolut de loc? Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Contra cost o sa il repare un specialist in calculatoare, suna i si vin ei.

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Nici macar nu spui despre ce e vorba, microfonul de la Alexa, un Linux, Windows, Mac?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Goete):

Care este microfonul de la Alexa? Cine este Alexa?

| Goete a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pune Alexa intr-un motor de cautare pe internet... cred ca vorbesc cu un bunic daca nu stii

| gogu220 a răspuns:

Telefon, tabletă, PC?