| Ionut_6725 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați!
Am o problema cu un laptop Acer aspire 5749-z.
De cateva zile a inceput să "ticăie" inăuntru şi nu mai intră in windows.
Aveam windows 7 ultimate 64 bit pe el.
Cand vreau să reinstalez windowsul si cand dau la partitie sa o creez [hard 500 gb] imi apare urmatoarea eroare care nu imi da voie sa creez partitia pentru a instala windowsul.
Failed to create a new partition on the selected unused space. [ Error:0x8007045d]
Asta este eroarea primita.
Am tot cautat si pe internet rezolvarea acestei probleme dar nu am gasit nimic sad
Vă mulțumesc!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Iti spun eu ce sa gasesti...un alt hard disk ca ala e praf!

| MskDesign a răspuns:

Schimba-ti HDD-ul.