| Acandrax a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am sters ceva din sistemul c de windows din greseala (initial voiam sa eliberez memorie dar am apasat gresit si am sters ceva din boot1 sau boot 2 parca si acum imi apare asta)

https://i.imgur.com/nXg5ozM.jpg

Vreau sa mentionez ca am si windowsul 7 expirat, i-a expirat licenta... se mai poate repara ceva daca am sters din sistem windows ceva un fisier? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| promaxkiller3 a răspuns:

Ai stricat windows-ul.Ai avea nevoie de unul nou pentru a -l putea repara.Dar cel mai bine este sa il reinstalezi.