| CristianApetrei a întrebat:

Vreau sa achizitionez un router wi fi pentru masina care functioneaza cu cartela pre pay. Care ar fi cel mai bun router, adică sa pot viziona videoclipuri pe Youtube si emisiuni tv fara intreruperi? Site de unde l-aș putea achiziționa?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te uiti la filme si Youtube din masina?laughing)

| darrio2007 a răspuns:

Sper ca nu si conduci cand te uiti la filme. Ar fi culmea prostiei.

| CristianApetrei explică (pentru darrio2007):

Nu, Doamne fereste!

| CristianApetrei explică (pentru anonim_4396):

Dacă m-ai fi intrebat ce fel de sistem audio am, nu ai mai fi ras. Am o navigatie Android cu display 9 inch, care nu are dvd player. Singurele soluții sa ascult muzica in masina sunt: Youtube si aplicația radio online. Înainte să comentezi, intreaba!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianApetrei):

O nu, si eu am unitate fara dvd, si poti sa pui un card, sau auxiliar. toate au. Nu asta era ideea, adica daca conduci, ce-ti trebuie sa te uiti la filme?

| CristianApetrei explică (pentru anonim_4396):

Ei bine la navigatia asta nu poti sa pui nimic...Nu are niciun slot, niciun buton. Si nu am zis niciodata ca vreau sa ma uit la filme. Posturile tv le folosesc cand este vreun meci, dar tot nu ma uit, doar ascult.