| david56 a întrebat:

Buna seara, vreau sa imi achizitionez un pc nou.Am gasit un desktop la eMAG.Ce parere aveti? Este un brand bun? https://www.emag.ro/......D17MRSBBM/

3 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

Placa video este buna dar procesoru putin salbut. pararea mea este ca e bun

| AlexDarius3 a răspuns:

Procesorul e cam slab. Nu are unitate optica pentru DVD, deci daca vrei sa iti instalezi windows-ul iti trebuie stick!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Este un i3 quad core, 8th gen, mult mai bun decat un g4560 cu ht, deoarece este un quad core nativ.Eu vreau doar sa stiu daca acest desktop are componente de calitate, ca sa n-am surprize mai tarziu.N-am gasit nicaieri un sistem cu aceste componente, vad ca este si la reducere.Nu imi inspira incredere brandul Serioux, si de aceea am cerut parerea, inainte sa-l achizitionez.