| sergeloo a întrebat:

Vreau sa intreb pe cei care intrevar se pricep sa ma ajute. Am un PC, cu placa de baza HP compaq dc7900 si pe site-u lor cu Drivere nu exista compatibilitate versiunea de windows 7 ultimate dar la celelelalte da, (PROFESIONAL, BASE, etc ) si nu pot instala driverul de placa audio de pe versiunea PROFESSIONAL a windosului defel, imi da eroare.
Cei de facut? sad

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Incearca aici.
http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_es.php
e free si dupa ce iti detecteaza driverele lipsa te directioneaza in pagina unde poti sa descarci

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza driver genius. daca pentru professional, basic, home premium exista driver, atunci si pentru ultimate e acelasi. diferenta e in x86 sau x64.

| sergeloo explică (pentru gelu1970):

Nu merge nici cu Driver Genius...

| gelu1970 a răspuns (pentru sergeloo):

Incearca aici.
http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_es.php
e free si dupa ce iti detecteaza driverele lipsa te directioneaza in pagina unde poti sa descarci