| Whdjxkckdkdfkc a întrebat:

Buna seara, vreau sa-mi cumpar un laptop pentru filme, si aici ma refer sa.l folosesc doar la filme, zi si noapte.
Vreau sa se incarce rapid sa nu stau un an pana isi da drumul filmul, sa se vada bine etc.
Sunt dispusa sa dau in jir de 1500 pe el dar daca merita sa dau pe unul mai mult o sa fac asta. As vrea si sa ma tina mai mult timp.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DFBR07BBM/

6 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Salut uite aici un laptop bun pentru filme are reducere de 400 de lei m.cel.ro/laptop-laptopuri/laptop-lenovo-ideapad-100_15ibd-intel-core-i5_4288u-1tb-4gb-dvd_rw-hd-pNSI7Nz0q-l/

| Whdjxkckdkdfkc explică (pentru udrescuf):

Nu merge sa accesez site.ul

| Whdjxkckdkdfkc explică (pentru udrescuf):

Nu pot sa accesez site.ul

| udrescuf a răspuns (pentru Whdjxkckdkdfkc):

Copie link-ul m.cel.ro/laptop-laptopuri/laptop-lenovo-ideapad-100_15ibd-intel-core-i5_4288u-1tb-4gb-dvd_rw-hd-pNSI7Nz0q-l/ si pune-l in bara de search.

| Zendom a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la filme online acesta ar fi ok
https://www.evocomputers.ro/......bcam-.html

| alexcatalino a răspuns:

Depinde si de viteza de internet, eu am un Lenovo care a fost 115-0 de lei, 4gb ram, 1terra harddisk, si merge foarte bine 2k, de asemena vizionez filme pe programul nimit PopcornTime, unde sunt filme, de fapt cam toate, fullhd, si se incarca in maxim 15-20 de secunde la viteza mea de internet, contract de 500 mb, cu viteza de download 10 mB pe secunda, apropo, 1024 b=1 B
, aproximativ