| Dee68 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon... ^^
Si. am imi place mult Nokia Lumia.

Vreau pana-n 8 milioane. big grin

Are un baiat Nokia Lumia 520 si zice ca nu-i tine bateria. ca nu stiu ce. si ca e mai bun cu android. eu as vrea sa-mi cumpar Nokia Lumia 620. e 7 milioane si ceva. aproape 8 happy...
E bun? Tine bateria?
Daca nu? Ce imi recomandati? Sa nu fie fara touch.

Răspuns Câştigător
| IonuStefy10 a răspuns:

Hmm..pana in 8 milioane, iti recomand un Samsung Galaxy S3 sau un Samsung Galaxy S4 miniwinking, are mama un S4 mare, original, desi ea isi dorea S4 Mini, dar nu mai au fost pe magazin.E bun S4, are mii si mii de aplicatii, doar ca e nasol ca trebuie sa-ti faci cont pe Google ca sa poti descarca aplicatii.

| Dee68 explică (pentru IonuStefy10):

Http://www.shopmania.ro/......u-54622472

Cred ca e destul de bun :o3.

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-lumia-620-45772832

Nu stiu care sa aleg. eu sunt genu' care nu sta mult pe el., mesaje, sa vorbesc. si sa ma mai joc asa din cand in cand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dee68):

Aa,pentru asta cumpara-ti un Samsung Galaxy Ace.

6 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Care e bugetul tau maxim? 8 mil?
la ce vei folosi telefonul?
vrei un telefon subtire?
cand vrei sa faci achiztia?
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com
la 8 mil poti lua s3 second sau Nexus 4 second.

| raducu1205 a răspuns:

Buna Seara. Nu prea mult un buget de 8 milioane, la majoritatea smarthphone-urilor se descarca repede bateria din cauza ecranului mare si al sistemului. Deci sa nu crezi ca o sa te tina bateria 10 zile. Eu am un LG L7 ma tine bateria 3 zile daca ma joc pe el, vorbesc la telefon, scriu mesaje, si ma tine 5 zile daca nu prea fac pe el nimic. Ce sa zic Nokia-urile sunt telefoane foarte bune, iti recomand sa iti iei telefon de 4.3 INCH. Funda?

| catalin231998 a răspuns:

Buna. Eu iti sugerez sa iti iei un Samsung galaxy s2 este un telefon destul de bun. O seara placuta.

| IonuStefy10 a răspuns:

Asus zenfone 2 laser 5.0