| Wowhunt a întrebat:

Buna seara, vreau sa-mi iau un adaptor wireless care sa fie bun si sa reziste la conectarea unui cablu de 5 metri. Am avut adaptorul asta TP-LINK TL-WN722N care mi sa ars in 2 ani. A fost bun, se mai deconecta, dar rar. As dori sa-mi dati niste link-uri cu adaptoare cuprinse intre 90-100 de Lei.
Si vreau sa stiu care-s mai bune?
Cele cu antena externa sau cele cu antena interna?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tot marca aia o recomand vei la eMAG/altex

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe un cablu de 5m pica semnalul in draci! Tu crezi ca degeaba cablul standard are 1.8m? Ce depaseste sunt facaturi pentru fraieri care nu au nici cele mai mici notiuni de fizica si electricitate!

| Wowhunt explică:

Ok. Mersi.

| RAY a răspuns (pentru Wowhunt):

Isi spun din multele expriente care le-am avut eu mi-am cumparat unu la 99 ron

| Wowhunt explică:

Ce adaptor mi-ai recomanda?
Ce adaptoare ai sau ai avut?

| Wowhunt explică:

Trebuie sa fie compatibila cu windows-ul?