| DoRu a întrebat:

Vreau sa-mi schimb interfata XP si sa am interfata 7, sa mi se schimbe tot, sunetul, iconitele etc etc... Va rog frumos spuneti-mi un program pentru asa ceva.Multumesc anticipant! Ofer

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest program http://www.panalu.net/2010/07/transforma-aspectul-windows-xp-in.html transforma xp in windows7, super fain

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De acord cu anonim.Instaleaza-ti Windows 7 si le ai pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pune asa ceva pe calculator ca ti-l incetineste este XP lasa-l XP.

| jhoon98 a răspuns:

Pachetele alea care iti transforma calculatorul iti pot sterge dll-uri si peurma o sa ai mari probleme cu windowsul asa ca daca vrei windows 7 puneti nu il strica pe XP

| GoodLikedulcik a răspuns:

oh go on nu se mertita sati installez win7 iti ea din resure 879Mb rAm numa wind PLUS applictile care tile pui pe HDD