| Himera92 a întrebat:

si pe Opera si pe Mozilla si pe Chrome mi se blocheaza donwloadurile la 98% sau 99 % din ce cauza? deci nu pot descarca nimic se blocheaza orice descarc la 98%, 99%. Care poate fi problema?

2 răspunsuri:
| Bobytza97 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Opera sau orice vrei tu si cand se blocheaza la 99% la opera dai resume ai acolo in stanga sus un buton si vezi daca iti merge. Succeswinking

| TryBaL a răspuns:

Salut, si mie imi facea la fel cu downloadul... Instaleazati alt windows (deoarece ala care il ai tu e contrafacut) nu conteaza ca e xp, 7 etc. Osa vezi ca lucrurile o sa stea altfel:p. Bafta!