| VampyYuki a întrebat:

Si voua vi s-a schimbat culoarea chat-ului pe facebook? Mie aplicatiile imi sunt puse intr-o bara neagra si chat-ul la fel. In rest nu s-a schimbat nimic. Tin sa mentionez ca in urma cu cateva zile o tipa mi-a trimis un link iar eu am apasat pe el. Si era un virus -_-. In momentul in care am apasat pe link a inceput sa se descarce ceva in PC (virusul). Atunci cand am vazut ca se descarca eu nu l-am deschis ci pur si simplu l-am sters imediat si-am scanat cu antivirusul. Mi-a gasit ceva virusi. De atunci cand scanez cu antivirusul imi tot gaseste probleme la Malware Threats, si pana acum nu mi-a gasit acolo. Am Advanced SystemCare 6.0. Si inca ceva:de ce mi se tot deconecteaza chat-ul? Oare e posibil ca din cauza acelui virus sa mi se fi schimbat si pagina si toate alea? Va rog HELP dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mateilutu a răspuns:

Da, e noul design facebook.

| VampyYuki explică (pentru mateilutu):

Pfeuu... Doar ca m-am speriat deoarece am intrebat pe toata lumea si nimanui nu i se mai schimbase, doar mie.